تیم والیبال دختران بهنمیر در یک قدمی فروپاشیفاطمه خمسه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با وجود نوپا و یکساله بودن فعالیت تیم والیبال بهنمیر اما این تیم توانست با بکارگرفتن بازیکنان حرفه ای و ملی ، جایگاه خوبی را در جدول کسب بکند .
وی ادامه داد : هم اکنون در هفته اول دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان کشور ، تیم بهنمیر با انجام هفت بازی که شامل پنج برد و ۲ باخت است توانست جایگاه سومی جدول را از آن خود بکند .
سرمربی تیم والیبال زنان بهنمیر با اشاره به اینکه براساس قوانین پایان نیم فصل می بایست نیمی از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شود ، افزود : اما به دلیل مشکلات مالی تاکنون رقم قراردادهای بازیکنان این تیم پرداخت نشده است .
وی بدهی به بازیکنان این تیم را ۳۰۰ میلیون تومان ذکر کرد و ادامه داد : با وجود قرار داشتن در بازی های برگشت تاکنون مبالغ ناچیز یک تا ۲ میلیون تومانی بازای قرارداد بازیکنان این تیم پرداخت شده است .
خمسه افزود : در حالیکه علت اصلی صعود و بالا رفتن تیم بهنمیر به بالای جدول را می توان حضور همین بازیکنان مطرح و تیم ملی ذکر کرد که رویه موجود مانعی در ادامه فعالیت آنان شده است .
وی اضافه کرد : بازیکنانی از استان های تهران ، کرج ، اصفهان و گلستان در این تیم بازی می کنند که ادامه فعالیت آنها در گرو رفع مشکلات مالیشان است تا بتوانند با انگیزه تر در ادامه لیگ فعالیت بکنند .
شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران با حضور هشت تیم در حال برگزاری است که شش تیم نخستین حضور خود در این رقابت ها را تجربه می کنند .
تیم های ذوب آهن اصفهان، شهرداری تبریز، آبنونس، پیکان تهران، بهنمیر، نماینده تهران و سالوت برای اولین بار در این رقابت ها شرکت دارند و تیم های شهرداری تبریز و ذوب آهن اصفهان تنها تیم های سال گذشته این رقابت ها هستند .
خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
۲۰۹۶/۱۸۹۹انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...