توصیه قلعه نویی به علی کریمی: آرامش خودت را حفظ کنبه گزارش خبرنگار ایرنا، قلعه نویی امروز (چهارشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سایپا، اظهار کرد: «علی کریمی» می تواند یک از بهترین مربیان شود، چرا که بهترین مربیان دنیا، هافبک های بازی ساز بوده اند.
وی درباره بازی با سایپا گفت: پیروزی مقابل استقلال به تاریخ پیوست و اکنون سخت ترین بازی ما مصاف با سایپا است که یک تیم فیزیکی است. ذوب آهن برخلاف نیم فصل نخست که نیمکت قدرتمندی نداشت، در نیم فصل دوم از بازیکنان جدید خوبی بهره می برد که انگیزه بازیکنان نیز در موفقیت های اخیر ما تاثیر زیادی داشته است.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره داوری گفت: مظلوم ترین تیم لیگ از نظر داوری هستیم و اگر بازی های لیگ را مرور کنیم، به خوبی مشخص می شود که چقدر ضربه خورده ایم.
قلعه نویی با اشاره به اینکه حتی یک امتیاز هم تاثیر زیادی در جایگاه تیم ها دارد، ادامه داد: باید کمیته داوران در هفته های باقی مانده مسائل اقتصادی را به بهترین شکلی برای داوران فراهم کند تا آنها با آرامش در میدان مسابقه حاضر شوند. حتی بهتر است آمورش های لازم و توصیه های ضروری از طرف فدراسیون فوتبال و کمیته داوران به آنها داده شود.
وی گفت: سعی می کنیم به روند رو به رشد خود ادامه دهیم، اما حقیقت بازی در داخل زمین است و با توجه به اینکه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در حال شروع شدن است، تلاش ما موفقیت در این رقابت هاست.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص تاکتیک تیمش گفت: نیاز است ساختار دفاعی را ترمیم کنیم و از ابتدای فصل به دنبال جذب یک مدافع چپ تخصصی بودیم که جای خالی آن احساس می شود.
وی در باره اینکه چرا فدراسیون فوتبال در خصوص میزبانی تیم های ایرانی مقابل تیم های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا خوب عمل نکرد، گفت: ۱۵ سال پیش گفتم که باید زیرساخت ها درست شود و جایگاه مان را در کنفدارسیون فوتبال آسیا از دست ندهیم. وضعیت زمین های فوتبال و ساختارهای ورزشی اسفبار است و متعجبم که بازیکنان در لیگ یک چگونه در زمین های خراب بازی می کنند.
سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: حتی زمانی که علیه کنفدراسون فوتبال آسیا صحبت کردم، پنج هزار دلار جریمه شدم و هیچ خبرنگاری و خبرگزاری برای دفاع از من و مشکلات فدراسیون فوتبال مطلبی منتشر نکرد.
ادامه دارد…
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۳۷۸۳**۹۰۲۹**۱۳۶۸
خبرنگار: مهدی مودن** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...