توصیف مسی و رونالدو از منظر سرمربی اسبق رئال مادریدبه گزارش روز چهارشنبه ساکرنت، قرارداد رونالدو با رئال تا تابستان ۲۰۲۱ ادامه دارد، اما برخی گزارش ها حاکی از آن است که این مهاجم پرتغالی بعد از رهبری تیم خود در سال گذشته و تصاحب پنج جام قهرمانی، احساس می کند باید افزایش پرداخت دیگری داشته باشد. دستمزد مسی ستاره بارسلونا و نیمار مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن از رونالدو بیشتر است.
یک منبع نزدیک به رونالدو گفت که این بازیکن مایل است به باشگاه سابق خود منچستریونایتد بازگردد. با این حال خود رونالدو هفته گذشته خاطر نشان کرد که عاشق باشگاهش است و برای مدت طولانی در این تیم می ماند.
مانوئل پیگیرینی که هنگام آمدن رونالدو به رئال هدایت این تیم را به عهده داشت، در گفت و گو با شبکه رادیویی لارگوئرو اسپانیا گفت: مسی استعداد طبیعی فوتبال را دارد که هیچ کس نمی تواند نظیر او باشد. اما رونالدو با تلاش و سخت کوشی و جاه طلبی به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوق العاده شایسته تحسین است. شاید او همان توانایی های تکنیکی مسی را نداشته باشد، اما با این تلاشها به همه چیزهایی که مسی در این سالها دست یافته، رسیده است.
وی افزود: به اعتقاد من هر دو آنها شایسته آن هستند به خاطر دستاوردهایشان بیشترین دستمزد را در جهان داشته باشند.
پیگیرینی که هدایت تیم هبی چین فورچون را به عهده دارد، در مورد حذف رئال از جام حذفی اسپانیا به دست لگانس گفت: من با توجه به شیوه فوتبال امروز از انتقادها غافلگیر نشدم. زین الدین زیدان در زمان بسیار کوتاهی جام های بسیار مهمی گرفته است. اما در فوتبال زمان حال اهمیت دارد.
رئال به قهرمانی عادت دارد و سرمربی آنها خود را اثبات کرده است. رئال یک تیم بزرگ است و فرصت مهمی برای فتح لیگ قهرمانان اروپا دارد.
ورزشی**۱۵۸۴**۱۵۴۵
مترجم:مولویانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...