تنیسورهای اصلی رقابت های بین المللی جوانان در کیش مشخص شدندبه گزارش روز دوشنبه ایرنا در پایان روز دوم رقابت های جدول مقدماتی تنیس بین المللی پسران با انجام ۶ دیدار باقی مانده در نهایت رهام عباسی، آریا حیدری ، امیر محمد والی زاده از ایران ، نمایندگانی از تاجیکستان و مصطفی کم گونز از ترکیه با شکست حریفان خود به جدول اصلی این بازیها صعود کردند.
دیدارهای جدول اصلی نیز از امروز دوشنبه آغاز می شود و در بخش پسران ۴۸ تنیسور از کشورهای ایران، ترکیه، تاجیکستان، هند، کانادا، اکراین، روسیه، ازبکستان، مالزی، سوریه و لبنان به دیدار حریفان خود می روند.
در بخش دختران نیز ۲۷ تنیسور از کشورهای ایران، اکراین، قزاقستان، اتریش و روسیه با یکدیگر رقابت می کنند.
رقابت های تنیس بین المللی جوانان از روز شنبه ۷ بهمن به میزبانی جزیره کیش آغاز شده و تا ۱۴ بهمن ادامه خواهد داشت.
این رقابتها در ۲ بخش دختران و پسران برگزار و تنیسورهای حاضر در بخش انفرادی به مصاف یکدیگر می روند که در جدول مقدماتی بازیها ۲۳ تنیسور از کشورهای ایران، تاجیکستان، روسیه ، اکراین و ترکیه حضور داشتند .
سرداوری این دوره از رقابت ها عهده مسیح صلاح داور نشان سفید کشورمان است.
سالانه بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی از این جزیره مرجانی بازدید و از ظرفیت های مختلف طبیعی ، تفریحی، گردشگری و ورزشی آن استفاده می کنند.
جزیره کیش با مساحت ۹۱٫۵ کیلومتر مربع و جمعیتی حدود ۴۰ هزار نفر در ۱۸ کلیومتری کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است و از نظر تقسیم بندی سیاسی و اداری کشور، در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.
۶۹۹۳* تنظیم و انتشار: اکبر بهاروندانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...