ترکیب تیم فوتبال استقلال در مصاف با پارس جنوبی جم مشخص شدبه گزارش ایرنا، دیدار این دو تیم از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و سید مهدی رحمتی، سیدمجید حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، امید نورافکن، علی قربانی، مهدی قائدی، بهنام برزای، امید ابراهیمی، سرور جباروف و داریوش شجاعیان در ترکیب اولیه برای آبی پوشان به میدان خواهند رفت.
این دیدار یکی حساس ترین رقابت ها ایستگاه بیست و یکم لیگ برتر و جدال اندیشه های شفر و «مهدی تارتار» سرمربی حریف است، چرا که هر دو تیم تنها به دنبال رسیدن به سه امتیاز و کم کردن فاصله خود با تیم صدرنشین و کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند.
استقلال در دیدار رفت با دو گل از پارس جنوبی جم شکست خورد، اما اکنون شرایط آبی های پایتخت کاملا با نیم فصل اول متفاوت است.
سرمربی آلمانی استقلال که در سه دیدار اخیر به تساوی رسیده است برای اینکه ثابت کند تیمش توانایی شکست دادن حریفان قدرتمند را دارد، باید از این دیدار سربلند بیرون بیاید. زیرا منتقدان شفر بر این باورند که او توان پیروزی در بازی های مهم را ندارد.
تیم های پرسپولیس (۴۵ امتیاز)، پارس جنوبی جم(۳۳ امتیاز)، فولاد خوزستان(۳۳ امتیاز)، ذوب آهن اصفهان(۳۲ امتیاز)، سایپا(۳۱ امتیاز) و استقلال تهران(۲۹ امتیاز) به ترتیب جایگاه اول تا ششم جدول رده بندی این مسابقات را به خود اختصاص داده اند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**۹۰۲۹**۱۰۲۱
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشار: حسین نوروزیانانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...