تایید محرومیت مدافع رئال برای دیدار مقابل پاری سن ژرمنبه گزارش خبرگزاری رویترز، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) روز سه شنبه اعلام کرد که دو جلسه محرومیت دنی کارواخال به علت دریافت عمدی کارت زرد تایید شده است.
کارواخال در دیدار مقابل آپوئل در ماه نوامبر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به علت تلف کردن وقت در دقیقه ۹۰ کارت زرد گرفت.
مدافع راست رئال در اواخر بازی تعللی بی مورد روی پرتاب اوت داشت و از داور کارت زرد گرفت تا به این ترتیب بازی بعدی تیمش مقابل دورتموند را از دست بدهد؛ دیداری که تشریفاتی بود تا بتواند با خیالی آسوده در یک هشتم نهایی بازی کند. در شرایطی که رئال شش بر صفر از میزبانش پیش بود، تعلل کارواخال عجیب جلوه می کرد.
این سومین کارت زرد کارواخال در این مرحله از مسابقات بود تا او آخرین بازی مرحله گروهی را از دست دهد، اما می توانست برای دیدار مرحله یک هشتم نهایی بدون هیچ گونه خطر محرومیت بعدی به میدان برود.
دسامبر گذشته یوفا اعلام کرد براساس تصمیم کمیته کنترل، اخلاق و انضباطی یوفا این بازیکن مقررات انضباطی را نقض کرده و درخواست استیناف رئال نسبت به افزایش محرومیت کارواخال را رد کرد.
یوفا در بیانیه ای اعلام کرد درخواست اعتراض رئال رد و تصیم یوفا تایید شد.
با درنظر گرفتن اینکه کارواخال در دیدار رئال مادرید مقابل بروسیا دورتموند در روز ششم دسامبر شرکت نکرد، این بازیکن باید یک جلسه محرومیت را طی کند.
ورزشی**۱۵۸۴**۱۵۴۵
مترجم:مولویانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...