تایدواتر قهرمان پنجمین دوره لیگ آبهای آرام قایقرانی بانوان شدبه گزارش ایرنا از فدراسیون قایقرانی پنجمین دوره لیگ آبهای آرام بانوان با حضور باشگاه های مقاومت بسیج، جوانان قوا، هیات تهران، تایدواتر و ستارگان قوا برگزار می شود. هفته چهارم و پایانی این رقابت ها امروز ۱۷ بهمن ماه در دریاچه آزادی برگزار شد.
قایقرانان در این هفته از رقابت ها در ۵ ماده استقامتی به مصاف هم رفتند و چهره نفرات برتر مشخص شد.
در کایاک یکنفره ۲۰۰۰ متر آرزو حکیمی از تاید واتر اول شد، ساجده تبریزی و الناز شفیعیان هر دو از مقاومت در رده دوم و سوم قرار گرفتند.
در کانوی یکنفره ۲۰۰۰ متر فاطمه کرمجانی از تاید واتر مقام اول، پریسا محمدزاده از مقاومت مقام دوم و مریم شورگشتی از ستارگان قوا مقام سوم را بدست آوردند.
در کایاک یکنفره ۵۰۰۰ متر کیانا کمال زاده از تایدواتر در رده نخست قرار گرفت، آتوسا خراطی از ستارگان قوا مقام دوم و سما یاسمی از مقاومت مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی یکنفره ۵۰۰۰ متر پریسا محمدزاده از مقاومت اول شد، مریم شورگشتی از ستارگان قوا و زهرا مطهر از جوانان قوا مقام سوم را از آن خود کردند.
در کایاک دونفره ۵۰۰۰ متر سارا کاظمی و هدیه کاظمی از تایدواتر در رده نخست قرار گرفتند، رسپینا قوی دل و نرجس کارگرپور از مقاومت دوم شدند و نازنین فرزانه و یاسمن رضا سلطانی از ستارگان قوا رده سوم را به خود اختصاص دادند.
بر این اساس در پایان لیگ آبهای آرام بانوان باشگاه تایدواتر با ۲۸۳ امتیاز به مقام قهرمانی رسید، مقاومت بسیج با ۲۵۷ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و ستارگان قوا با ۱۹۵ امتیاز در رده سوم ایستاد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **۱۵۲۸ ** ۱۷۰۱
خبرنگار: حسن تمیمی* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...