بهادر مولایی: هدف من کسب مدال المپیک ۲۰۲۰ توکیو استبهادر مولایی روز یکشنبه در حاشیه سومین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشور در علی آباد کتول از توابع گلستان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پس از حادثه ای که برایم روی داد و از تمرینات دور بودم ،هم اینک شرایط بهتری نسبت به گذشته دارم، مدتی تمرینات تخصصی وزنه برداری را انجام دادم و اکنون در حال سپری کردن تمرین های هوازی هستم.
این ورزشکار ملی پوش و مربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران عنوان کرد: با توجه به نظر پزشک تمرینات بدنسازی را نیز انجام می دهم، اما شاید نتوانم برای رقابت های جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ آماده شوم، ولی بدون شک خود را برای المپیک توکیو آماده می کنم.
مولایی که تنها وزنه برداری ایرانی صاحب مدال طلای جهانی در رده سنی نوجوانان است، اظهار کرد: پس از کسب مدال طلا در رقابت های جوانان جهان، برای کسب مدال بزرگسالان جهان و المپیک برنامه ریزی کرده بودم که حادثه برایم پیش آمد و برای جبران آن باید تلاش زیادی کنم و به همین منظور شاید ۲ تا ۳ سال هم در رقابت های جهانی شرکت نکنم تا به شرایط ایده آل دست یابم.
وی در خصوص مربیگری وزنه برداران حاضر در اردوی تیم ملی نوجوانان بیان داشت که من عاشق مربیگری هستم و با توجه به اعتماد رییس فدراسیون و سرمربی تیم ملی؛ آنچه را در توان دارم برای رشد و بالندگی این نوجوانان ارائه خواهم کرد.
مربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان اضافه کرد: در رده جوانان وزنه بردار استعدادهای خوبی داریم و نوجوانان نیز می توانند همین روند را تا رسیدن به رده سنی بزرگسالان انجام دهند.
قهرمان وزنه برداری جوانان جهان تصریح کرد: وزنه برداران نوجوان امروز در اردو نسبت به دوران گذشته رکوردهای پائین تری دارند، اما برای رسیدن به تیم ملی انگیزه خوبی داشته و می توانند جایگزین وزنه برداران بزرگسال در سال های آتی شوند.
مولائی در خصوص تیم ملی بزرگسالان و حضور برخواه به عنوان سرمربی، گفت: کسب عنوان قهرمانی در رقابت های جهانی ۲۰۱۷ برای اولین بار از سوی وزنه برداران کشور کار شایسته ای بود، اما بدون شک رقابت های ۲۰۱۸ با توجه به حضور کشورهایی که پیش از این تعلیق بودند، کار را برای وزنه برداران ایرانی سخت تر خواهد کرد.
وی یادآور شد: ما یک تیم قوی در اختیار داریم و باید با رهبری، درایت و برنامه ریزی بتوانیم ضمن دفاع ازعنوان قهرمانی، توقع و انتظارات مردم را برآورده سازیم.
به گزارش ایرنا سومین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشور از روز پنجشنبه در علی آباد کتول از توابع گلستان آغاز و به مدت ۲۰ روز ادامه دارد.
علی آبادکتول در ۳۵کیلومتری شرق گرگان (مرکزگلستان) واقع است.
۳۰۱۴/۱۶۴۸
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...