بزرگترین سالن چند منظوره و سالن ورزشی بانوان رامهرمز افتتاح شداین سالن چند منظوره که از ۲۰ سال پیش کلنگ زنی و نیمه کاره رها شده بود، با سه هزار و ۵۰۰ متر مساحت و زیربنای سه هزار و ۲۰۰ متر، با صرف ۲۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی خوزستان به بهره برداری رسید.
سلطانی فر همچنین سالن ورزشی بانوان این شهرستان را که با صرف ۳۰ میلیارد ریال از اعتبارات استانی، در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۰۰متر مربع ساخته شده است افتتاح کرد.
وزیر ورزش و جوانان اتفاقات خوب ورزشی رامهرمز از جمله افتتاح پروژه های ورزشی را به مردم این شهرستان تبریک گفت و افزود: خوزستان دارای سابقه خوب و درخشانی در ورزش کشور است و همیشه جزو اولویت های ما قرار دارد.
سلطانی فر با بیان این که تلاش می کنیم پروژه های نیمه کاره را با کمک استاندار و مجموعه این استان تکمیل کنیم افزود: تلاش دولت این است که تا حد امکان با صرف کمترین منابع، بهترین استفاده را ببرد تا زمینه رضایت و رفاه مردم را فراهم کند.
وزیر ورزش و جوانات در ادامه به دیگر اماکن ورزشی رامهرمز اشاره کرد و گفت: خوابگاه ورزشی این شهرستان یک امکان خوب برای ورزش این شهرستان است که می تواند در برگزاری مسابقات ورزشی موثر باشد.
همچنین دراین مراسم اقبال محمدیان نماینده مردم شهرستان رامهرمز و رامشیر آمادگی این شهرستان را برای میزبانی اردوهای تیم ملی در رامهرمز اعلام کرد وگفت: رامهرمز یکی از شهرستانهای مستعد استان در زمینه های ورزشی است که در صورت حمایت شدن می تواند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.
۹۸۷۹/۶۰۰۲
خبرنگار: محمد شاکری**انتشاردهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...