برگزاری مسابقه برنامه نویسی هاکا نمایشگاه هفته پژوهش البرزاحمد خیری عصر یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: این رویداد علمی با استقبال علاقه مندان همراه بود.
وی با بیان اینکه هاکا برای برنامه نویسان حرفه ای نیست، اظهار داشت: تفکر الگوریتمی و قدرت حل مسئله در این رویداد بیش از هر چیز دیگری حائز اهمیت است.
خیری تصریح کرد: پس از ورود شرکت کنندگان به این رویداد و معرفی شیوه مسابقه، گروه بندی انجام شده و شرکت کنندگان به صورت تیمی در ۷۵ دقیقه به حل چالش پیش رو پرداختند.
این مسئول افزود: این رویداد در پایان زمان ۷۵ دقیقه ای با معرفی تیم های برنده و صرفِ پیتزا وارد مهمترین مرحله یعنی شبکه سازی و آشنایی شرکت کنندگان با هم شد.
وی با بیان اینکه جامعۀ برنامه نویسان در دنیا بسیار فعال هستند یادآور شد: این رویداد در وهله اول باعث می شود که برنامه نویسان با خودشان بیشتر آشنا شوند و همچنین در وهله دوم شرکت هایی که به دنبال نیروهای متخصص هستند، با حمایت مالی از این رویدادها، برنامه نویسان خوب و خبره را شناسایی و نسبت به جذب آنان اقدام می کنند.
**برگزاری کارگاه ‘اتاف’
دومین روز نمایشگاه هفته پژوهش البرز با برگزاری کارگاه اتاف، ارزیابی تاثیرات اجتماعی فرایندهای عمرانی در شهر به پایان رسید.
این کارگاه با مدرسی محمد باقر فرهند در غرفه مدیریت شهری کرج برگزار شد.
۷۴۱۰/ ۶۱۵۵خبرنگار: مژگان السادات سجادی**انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...