برنامه بازی های بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ مشخص شدمحمد نجفی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: برنامه رقابت های بین المللی پرشین کاپ از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی اعلام شده که براساس برنامه اعلام شده با حضور چهار تیم و به مدت سه روز برگزار می شود.
وی بیان کرد: دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر با حضور تیم های ملی ایران، اسپانیا، اوکراین و آذربایجان از هفتم تا نهم بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
نجفی ادامه داد: استان بوشهر و باشگاه پارس جنوبی بوشهر در زمین فوتبال ساحلی دهکده گردشگری این بازی ها را میزبانی می کنند.
وی یادآورشد: در روز شنبه هفتم بهمن اسپانیا و اوکراین از ساعت ۱۶ و ایران و آذربایجان از ساعت ۱۷:۳۰ با یکدیگر دیدار می کنند.
نجفی گفت: در بازی های روز دوم نیز اسپانیا و آذربایجان از ساعت ۱۶:۰۰ و ایران و اوکراین از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم می روند.
وی افزود: در روز دوشنبه نهم بهمن بعنوان روز پایانی بازی ها نیز اوکراین و آذربایجان از ساعت ۱۶:۰۰ و ایران و اسپانیا از ساعت ۱۷:۳۰ رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.
نخستین دوره بازی های بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر سال گذشته با حضور تیم های ایران، ایتالیا، اوکراین و لهستان برگزار شد که با قهرمانی تیم ملی ایران همراه شد.
۷۲۱۲/ ۶۰۴۵**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...