برانکو: داوری دیدار پرسپولیس و نفت عادلانه نبودوی روز شنبه در حاشیه تمرین سرخپوشان پایتخت در جمع خبرنگاران افزود: هر تیمی که مقابل پرسپولیس به میدان می آید، باانگیزه است و فراتر از امکانات و توانی که دارد، ظاهر می‌شود و تیم نفت تهران نیز با وجود مشکلاتی که داشت به مصاف پرسپولیس آمد.
سرمربی پرسپولیس گفت: اما داور در این دیدار سه پنالتی محرز برای پرسپولیس نگرفت. البته انتقادی از شاگردانم ندارم و آنها به اندازه کافی با فشار روی دروازه حریف تلاش خود را کردند. اما جو بازی غیرورزشی بود و این مسئله بر کیفیت مسابقه تأثیر گذاشت که امیدوارم دیگر در ورزشگاه خالی از تماشاگر به میدان نرویم. البته تیم پرسپولیس شانس گل‌های زیادی توسط امیری، کمال کامیابی نیا و علی علیپور داشت که از دست رفت. ولی در فوتبال پیش می ‌آید که موقعیت‌ ها به گل تبدیل نمی شود.
دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و نفت تهران روز گذشته – جمعه – در چارچوب هفته هیجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال و ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی با تساوی بدون گل پایان یافت.
برانکو در خصوص دفاع اتوبوسی تیم نفت در دیدار روز گذشته بیان کرد: از سبک بازی آنها گله ای ندارم زیرا خیلی از تیم ها با این روش بازی می کنند. فقط مسئله این است که در این دیدار می توانستیم پیروز باشیم که این اتفاق رخ نداد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه گادوین منشا و فرشاد احمدزاده را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس قرار داده است، گفت: آنها امروز در تمرین تیم حضور ندارند تا درباره درگیری که در آخرین تمرین با یکدیگر داشتند کمیته انضباطی نظر بدهد.
وی درباره رکورد گل نخوردن «سیدحسین حسینی» دروازه بان استقلال تهران و شکسته شدن رکورد بیرانوند گلر پرسپولیس اظهار داشت: رکوردها خوب هستند و کلاً برای شکسته شدن وجود دارند. اما این موارد برایم اهمیت ندارد و تنها هدفم قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال است.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه مربی بدنساز تیم قرار است به اردوی تیم ملی برود، اظهار داشت: مارکو مربی بدنساز پرسپولیس فعلا در سفر است و قرار است برای افزایش تجاربش در اردوی تیم ملی فوتبال حاضر شود. همچنین با احترام به برنامه های تیم ملی، امیدواریم در آینده نتایج بهتری بگیرند.
وی درباره دعوت نشدن علی علیپور به اردوی تیم ملی فوتبال گفت: نمی‌دانم چرا علی علیپور دعوت نشده است و این مسئله به من ارتباطی ندارد. اما واقعیت این است که علیپور آقای گل لیگ است و شجاع خلیل‌زاده در حال حاضر یکی از بهترین دفاع‌های لیگ برتر را به خود اختصاص داده اند.
ورزشی**۹۰۲۹**۱۵۴۵
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...