بدمینتون باز مالزی قهرمان مسابقات بین المللی بانوان جام فجر شدبه گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این دیدار « تی نا هه» با غلبه بر « یانگ یانگ لی» دیگر هموطن مالزیایی خود به مقام قهرمانی دست یافت و مدال طلای یک نفره بانوان را به خود اختصاص داد. یانگ لی نیز مدال نقره را به گردن آویخت و« جاکا» از هند و« تد تارتورز» از میانمار با کسب مقام مشترک سومی به مدال برنز رسیدند.
همچنین در قمست دو نفره «ستایش عبدالکریمی» و «هاله همدانچی» با پیروزی برابر دیگر تیم دونفره ایران ( ثمین عابد خجسته و هدیه شمس) به مقام قهرمانی دست یافتند و مدال طلای این دوره از رقابت ها را به گردن آویختند. تیم حریف نیز به مقام دوم و گردن آویز نقره رسید.
تیم های دونفره (پریا اسکندری و رومینا تاجیک) به همراه تیم دونفره (پگاه کامرانی و الناز فیض منش) نیز مشترکا سوم شده و صاحب مدال نقره شدند.
بیست وهفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر به مناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از ۱۶ تا ۱۹ بهمن ماه با جوایز ۲۵ هزار دلاری و با حضور ۱۵ تیم خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان در دو قسمت زنان و مردان در سالن ورزشی مادران و کودکان شهرستان زنجان برگزار شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**۹۰۲۹**۱۵۸۴
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**انتشار:مولویانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...