بازی مرگ و زندگی تیم والیبال ساری ۲۱ درگنبدبه گزارش خبرنگارایرنا، ساری ۲۱ که از ۱۹ بازی گذشته با ۱۵ امتیاز درقعر جدول والیبال لیگ برتر باشگاه های ایران قرار دارد، برای ماندن در این رقابت ها نیاز به برد در ۲ بازی از ۳ بازی آینده خود در برابر تیم های هاوش گنبد و شمس تهران دارد.
ساری ۲۱ امروز هشتم بهمن با هاوش گنبد در زمین این تیم، ۱۲ بهمن ماه در ساری میزبان شمس تهران و ۱۵ماه جاری میهمان بانک سرمایه صدر نشین لیگ در تهران است و ساروی ها با بردی که در دیدار رفت برابر تیم های شمس تهران و هاوش گنبد داشتند، امیدوارند بتوانند با خوش شانسی این برد را در دیدار برگشت نیز تکرار کنند.
ساروی ها که به علت بی پولی ناشی از بدعهدی مسوولان مدیریت شهری در نیم فصل دوم ۷ بازیکن خود را از دست دادند در صورت برد در بازی هفته بیستم می توانند امیدوار باشند تا با برد در برابر شمس تهران ، با تمام سختی ها سال جاری در فصل آینده رقابت های والیبال لیگ برتر شهرشان را از داشتن سهمیه سوپرلیگ والیبالی محروم نکنند.
مدیرعامل باشگاه ساری ۲۱ گفت که انتظار ما در نیم فصل دوم تحقق وعده کمک مالی مدیران شهری برای جذب بازیکنان بود که تاکنون محقق نشد.
محمود گودرزی به خبرنگارایرنا افزود : با این وجود تیم ما ۲ دیدار حساسی را در آینده پیشرو دارد که راهی جز برد برابر تیم های شمس تهران و هاوش گنبد ندارد و باخت در هر یک از این بازی ها ماندن در لیگ برتر را برای ما سخت تر می کند.
وی اضافه کرد : اگر ما هر یک از این دیدارها را نتوانیم با برد پایان ببریم، باید دنبال شگفتی سازی غیرممکن و آن هم پیروزی برابر بانک سرمایه صدرنشین باشیم و امیدواریم که کار ما به دیدار پایانی نکشد.
بهزاد محمودی روز یکشنبه به خبرنگارایرنا گفت : با بازی برابر سایپا تهران در ساری که هفته گذشته موفق به کسب یک امتیاز از یکی از گزینه های فینالی پلی آف لیگ برتر شدیم، با امیدواری بیشتری در برابر هاوش در گنبد بازی می کنیم تا بتوانیم شانس خود را برای ماندن در لیگ افزایش دهیم.
وی افزود : ما برای این دیدار با کمبود بازیکن مواجه ایم و این ضعف را با به خدمت گرفتن بازیکنان امید و پایه جبران کردیم و امیدواریم که بتوانیم این دیدار سخت را در خارج از خانه ببریم و با دست پر به ساری برگردیم.
ساری ۲۱ در فصل جاری رقابت های والیبال لیگ برتر با تغییر نام از سارویه جانشین سازمان عمران شهرداری ساری شد که در ابتدای فصل به علت آنچه که منع قانونی برای تیمداری از سوی دستگاه های نظارتی اعلام شد از ادامه تیمداری کنار کشید.
کاله آمل دومین نماینده مازنی ها در والیبال لیگ برتر است که هم اکنون در رده پنجم جدول قرار دارد و یکی از هشت تیم حاضر در مرحله پلی آف است.
گزارش : حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : محس حسن نیا
۶۹۸۲/۱۸۹۹انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...