افتتاح چند پروژه ورزشی در خوزستان با حضور سلطانی فربه گزارش ایرنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، سلطانی فر در سفر به استان خوزستان پس از افتتاح سالن چند منظور شهرستان رامهرمز قرار است به شهرستان های ایذه ،مسجد سلیمان ،شوشتر، گتوند ، دزفول و اندیمشک سفرکند.
سلطانی فر در مراسم افتتاح سالن چند منظوره رامهرمز ، اتفاقات خوب ورزشی شهرستان رامهرمز از جمله افتتاح پروژه های ورزشی را به مردم این شهرستان تبریک گفت و افزود: استان خوزستان را دارای سابقه خوب و درخشان در ورزش کشور است .
وزیر ورزش و جوانان همچنین گفت: تلاش می کنیم پروژه های نیمه کاره را با کمک استاندار و مجموعه این استان تکمیل کنیم.تلاش دولت این است که هر چه در توان دارد با کمترین منابع، بهترین استفاده را ببرد بطوریکه موجب رضایت و رفاه مردم را فراهم کند.
وزیر ورزش و جوانات خوابگاه ورزشی این شهرستان را هم یک امکان خوب برای ورزش این شهرستان عنوان کرد.
افتتاح چند پروژه ورزشی شهرستان رامهرمرز،افتتاح سالن وزنه برداری و رزمی شهرستان مسجد سلیمان ،افتتاح خانه جوان شوشتر، افتتاح استخر شهرستان گتوند ، افتتاح پروژه های ورزشی اندیمشک از جمله برنامه های سفر وزیر ورزش و جوانان به استان خوزستان است.
در این سفر برانوش نیک بین مدیر کل وزارتی و میر محمد غراوی مدیر کل دفتر فنی و نظارت بر طرح ها و اماکن وزارت ورزش و جوانان وی را همراهی می کنند.
سالن چند منظوره شهدای مدافع حرم رامهرمزبه عنوان بزرگترین سالن چند منظوره این شهرستان با حضور سلطانی فر پس از بیست سال افتتاح و به بهره برداری رسید.
در مراسم افتتاحیه این سالن ،اقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز به دلیل توجه وزیر ورزش و حوانان از دقت نظر و حمایت های وی در افتتاح پروژه های ورزشی و حوزه جوانان این شهرستان تقدیر کرد.
نماینده شهرستان همچنین امادگی این شهرستان را برای میزبانی اردوهای تیم ملی در این شهرستان اعلام کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **۱۸۲۸ **۱۵۶۹
تنظیم: خدیجه روزبهانی ** انتشار: علی حبیبیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...