افتتاح بزرگترین سالن چند منظوره و سالن ورزشی بانوان رامهرمزاین سالن چند منظوره که از ۲۰ سال پیش کلنگ زنی و نیمه کاره رها شده بود ، با سه هزار و ۵۰۰ متر مساحت و زیربنای سه هزار و ۲۰۰ متر، با صرف ۲۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی تکمیل شده و به بهره برداری رسید.
سلطانی فر همچنین سالن ورزشی بانوان این شهرستان را که با صرف ۳۰میلیارد ریال از اعتبارات استانی ، در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۰۰متر مربع ساخته شده ، افتتاح کرد.
وزیر ورزش و جوانان اتفاقات خوب ورزشی شهرستان رامهرمز از جمله افتتاح پروژه های ورزشی را به مردم این شهرستان تبریک گفت و افزود: خوزستان دارای سابقه خوب و درخشانی در ورزش کشور است و همیشه جز اولویت های ما قرار دارد.
سلطانی فر با بیان این که تلاش می کنیم پروژه های نیمه کاره را با کمک استاندار و مجموعه این استان تکمیل کنیم افزود: تلاش دولت این است که تا حد امکان با صرف کمترین منابع، بهترین استفاده را ببرد تا زمینه رضایت و رفاه مردم را فراهم کند.
وزیر ورزش و جوانات در ادامه به دیگر اماکن ورزشی شهرستان رامهرمز اشاره کرد و گفت: خوابگاه ورزشی این شهرستان یک امکان خوب برای ورزش این شهرستان است که می تواند در برگزاری مسابقات ورزشی موثر باشد.
همچنین دراین مراسم اقبال محمدیان نماینده مردم شهرستان رامهرمز و رامشیر آمادگی این شهرستان را برای میزبانی اردوهای تیم ملی در رامهرمز اعلام کرد وگفت: رامهرمز یکی از شهرستانهای مستعد استان در زمینه ورزش است که در صورت حمایت شدن می تواند عملکرد بسیار بهتری داشته باشد.
۹۸۷۹/۶۰۰۲ خبرنگار: محمد شاکری**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...