از سر دادن شعار علیه پورموسوی تا ممانعت از حرکت اتوبوس تیم فولادبه گزارش ایرنا دو تیم فولاد خوزستان و پیکان تهران روز پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با حاشیه هایی همراه بود که در ذیل می خوانیم:
پورموسوی سرمربی تیم فوتبال فولاد که هفته گذشته مورد بی مهری تماشاگران قرار گرفته بود قبل از شروع بازی بازی به شدت از سوی تماشاگران فولادی تشویق شد. همچنین رییس هیات مدیره باشگاه فولاد مورد تشویق هواراران این تیم قرار گرفت.
با وجود این که تماشای بازی از سوی باشگاه فولاد خوزستان رایگان اعلام شده بود تنها ۲ هزار تماشاگر از نزدیک نظاره گر بازی بودند.
ایوب والی و محمد اهل شاخه دو بازیکن محروم و مصدوم فولاد و امید خالدی بازیکن سابق فولاد از جایگاه تماشاگران نظاره گر بازی بودند.
تماشاگران فولادی قبل از انجام بازی با سر دادن شعارهایی از امید خالدی حمایت کردند که در ادامه این بازیکن به سمت هواداران رفت و مورد تشویق قرار گرفت.
اسکوربورد ورزشگاه غدیر پس از ۱۲ هفته همچنان خاموش و خراب بود بی آنکه مسئولان ورزشگاه غدیر خم به ابرو بیاروند.
پورموسوی سرمربی سرخپوشان اهوازی در ۴۵ دقیقه نیمه اول به صورت ایستاده نظاره گر بازی بود و به طور مداوم بر سر بازیکنان خود فریاد می زد.
در دقیقه ۴۶ بازی میلاد بدرقه گل اول تیم فولاد خوزستان را به ثمر رساند و این بازیکن پس از زدن گل به سمت صابر حردانی رفت و شادی خود را با او تقسیم کرد.
در دقیقه ۵۴ بازی مهدی شیری از جلو آمدن حامد لک سنگربان فولادی ها به خوبی استفاده کرد و با یک ضربه استثنایی گل تساوی بخش بازی را به سود پیکان به ثمر رساند.
میلاد بدرقه در دقیقه ۶۵ به دلیل مصدومیت از زمین خارج و به دلیل آسیب دیدگی شدید از ناحیه بینی راهی بیمارستان شد.
در دقیقه ۷۳ و ۹۲ بازی دو شلیک رحیم زهیوی به دیرک دروازه تیم پیکان اصابت کرد که این موضوع تشویق تماشاگران را به همراه داشت.
در این دیدار شاهین ثاقبی بازیکن تیم پیکان از داور بازی کارت زرد دریافت کرد و تنها اخطاری این دیدار شد.
در دقیقه ۸۸ بازی مرتضی آقاخان که به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شده بود گل دوم پیکان را به ثمر رساند و تعویض طلایی مجید جلالی لقب گرفت.
پس از دریافت گل دوم فولاد، هواداران این تیم با سر دادن شعارهای علیه پورموسوی، اعتراض خود را به نتیجه بازی نشان دادند و عده ای نیز ورزشگاه را ترک کردند.
سرمربی تیم فولاد خوزستان پس از پایان بازی برخلاف دیدار قبل برابر استقلال خوزستان به سرعت سمت رختکن رفت اما در آن سوی میدان مجید جلالی سرمربی سابق فولادی ها مورد تشویق هواداران خوزستانی قرار گرفت.
پس از پایان این دیدار، تماشاگران فولادی که به شدت از عملکرد تیمشان در هفته های اخیر ناراحت هستند به مقابل درب محل برگزاری نشست خبری آمده و با سر دادن شعارهایی همچون ‘پورموسوی هری’ و ‘ موسوی باشرف، استعفا، استعفا’ خواستار برکناری سرمربی تیمشان شده و با تشویق حسین فرکی خواستار بازگشت این مربی به فولاد خوزستان شدند.
به هنگام بیرون رفتن اتوبوس حامل بازیکنان تیم فولاد، عده از تماشاگران معترض فولادی مقابل اتوبوس ایستاده و مانع از حرکت آن شدند که در ادامه با دخالت ماموران نیروی انتظامی هواداران تیم فولاد متفرق شدند.
تیم فولاد خوزستان با این شکست ۳۸ امتیازی باقی ماند و با تفاضل گل کمتر نسبت به ذوب آهن در مکان سوم رده بندی قرار گرفت.
/۶۰۰۲/۹۸۷۹
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...