از بازیکنانم کاملا رضایت دارم/بعد از پایان لیگ در مورد تیم ملی صحبت می کنمسرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز و تیم ملی ایران در خصوص فینال لیگ برتر، گفت: دو بازی بسیار دشوار مقابل مهرام تهران داشتیم و بسیار خوشحالم بازیکنانم چه در دیداری که به پیروزی رسیدند و چه در دیداری که بازی را واگذار کردند عملکرد بسیار خوبی داشتند و از آنها کاملا راضی هستم.
وی در خصوص دشواری دیدار سوم و چهار فینال لیگ برتر بسکتبال در تهران، گفت: مطمئن باشید بازی در تهران برای ما تفاوتی با تبریز ندارد و بازیکنانم ثابت کردند در خارج از خانه عملکرد بهتری دارند.
حاتمی با انتقاد از برخی اظهارنظرها در خصوص حضور شهرداری تبریز در فینال لیگ برتر بسکتبال، اظهار کرد: تیم ما برای حضور فینال اصلا خوش شانس نبود، زیرا ما در مرحله گروهی در جایگاه دوم جدول ایستادیم پس از همان ابتدا ثابت کردیم شایسته رسیدن به فینال هستیم.
وی تصریح کرد: باید از تلاش کادرفنی، مدیرعامل باشگاه و به خصوص بازیکنان و مسئولان شهرداری تبریز تشکر کنم و این همدلی دلیل موفقیت شهرداری تبریز در لیگ برتر بسکتبال است.
حاتمی در خصوص شرایط بازیکنانش برای حضور در بازی سوم، گفت: خوشبختانه تمام نفرات خود را برای دیدار سوم در اختیار داریم و خوشحالم هر ۱۲ بازیکن ما در یک سطح قرار دارند.
سرمربی تیم ملی بسکتبال در خصوص شرایطش برای ادامه همکاری با تیم ملی، گفت: روز گذشته «رامین طباطبایی» رییس فدراسیون به تبریز آمده بود و در آنجا دقایقی باهم صحبت کردیم که البته این جلسه رسمی نبود.
وی تاکید کرد: قرار است پس از اتمام مسابقات لیگ جلسه ای با رییس فدراسیون داشته باشیم و در آنجا صحبت های لازم را انجام دهیم.
تیم بسکتبال شهرداری تبریز پس از پیروزی مقابل پالایش نفت آبادان در مرحله نیمه نهایی به فینال لیگ برتر بسکتبال رسید و در این مرحله از دو بازی نخست مقابل مهرام تهران ۱ پیروزی و یک شکست بدست آورد.
بازی سوم دو تیم روز جمعه ۲۰ بهمن ماه در تالار بسکتبال آزادی از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد. همچنین دیدار چهارم دو تیم نیز روز شنبه ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۶ در تالار بسکتبال آزادی برگزار می شود.
درصورت مشخص نشدن قهرمان لیگ برتر بسکتبال در بازی چهارم کار به دیدار پنجم کشیده خواهد شد که سه شنبه ۲۴ بهمن ماه در تبریز برگزار خواهد شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی ۹۱۱۸** ۱۷۰۱ **۱۳۶۸
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...