اجرای بهینه برنامه‌های هفته پژوهش عامل کسب نتایج درخشان علمی استبه گزارش ایرنا، علی محمد احمدی روز دوشنبه در نشست شورای پژوهش و فناوری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: دانشگاه یاسوج برای هفته پژوهش سال جاری که از چهارم آذر آغاز می‌شود برنامه مدون تعریف کرده و تا ۲ روز آینده ارائه دهد.
وی افزود: انتظار می‌رفت در این نشست افراد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد بهترین برنامه‌ها را ارائه دهند در حالی که اینگونه نیست.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به نظر می‌رسد که مقوله مهم تحقیق و پژوهش در این استان برای متولیان امر چندان مهم نبوده و معنا ندارد.
احمدی عنوان کرد: توان و قابلیت موجود در دانشگاه یاسوج با مدیریت صحیح و اصولی برای توسعه روزافزون مقوله تحقیق و پژوهش در کهگیلویه و بویراحمد مورد استفاده مطلوب‌تری قرار گیرد.
وی گفت: نشست شورای پژوهش و فناوری کهگیلویه و بویراحمد چهارشنبه هفته جاری به‌طور مجدد و با حضور مدیران اجرایی استان و نه معاونان برگزار خواهد شد.
معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج نیز گفت: شعار هفته پژوهش سال جاری «تجاری ‌سازی زیربنای توسعه» خواهد بود.
هجیر کریمی اظهار داشت: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی کهگیلویه و بویراحمد با همکاری دستگاه‌های اجرایی و دیگر دانشگاه‌های این استان در یاسوج برپا می‌شود.
وی افزود: همه ساله برپایی این نمایشگاه دارای مشکلات متعددی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نبود فضای ثابت و مناسب اشاره کرد.
کریمی بیان کرد: حضور اندک و کمرنگ برخی دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های تولیدی کهگیلویه و بویراحمد از دیگر مشکلات برپایی نمایشگاه هفته پژوهش در یاسوج مرکز این استان است.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
۷۵۳۵/۶۱۱۰انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...