آزمون سرنوشت ساز شهرداری همدان برای بقا در لیگ دسته ۲فوتبالبه گزارش ایرنا شهرداری همدان در شرایطی عصر امروز/دوشنبه/ مهمان خیبرخرم آباد است که میزبان زخمی درصدد برتری در این دیدار بوده و از سوی دیگر شهرداری نیز برای فرار از خطر سقوط نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار دارد.
شاگردان بابک صمدیان هر چند هفته قبل برد شیرینی را مقابل شهرداری بم در همدان کسب کردند اما شکست در بازی امروز مقابل خیبرخرم آباد ، این تیم را بازهم به جمع گزینه های سقوط اضافه می کند.
شهرداری همدان در نیم فصل اول امتیازهای فراوانی را از دست داد و همین مساله باعث شد تا در انتهای جدول جا خوش کند و اکنون برای رهایی از این وضعیت ناگوار محکوم به کسب امتیاز در چهار بازی باقی مانده است.
شاگردان صمدیان به خوبی می دانند که در صورت برتری در بازی امروز نه تنها از سقوط فاصله خواهند گرفت بلکه می توانند نیم نگاهی نیز به صعود داشته باشند.
متاسفانه مشکلات مالی ابتدای فصل و عدم یارگیری مناسب در این تیم سبب شد تا نتایج درخشان فصل قبل رقم نخورد و شهرداری جزو گزینه های سقوط لقب بگیرد.

** رویای پیروزی مقابل خیبرخرم آباد
شهرداری همدان امروز رویای پیروزی مقابل خیبر خرم آباد را در سر می پروراند و اگر این رویا تحقق یابد به طور حتم می توان امید زیادی برای بقای نماینده همدان در لیگ ۲ داشت.
این تیم در فصل جاری امتیازهای زیادی را از دست داد و حالا در چهار بازی باقی مانده در تلاش است تا حداقل در لیگ ۲ ماندگار شود.
برد در بازی امروز کمک شایانی به ماندگاری شهرداری در لیگ ۲ می کند و حتی می تواند این تیم را چند پله درجدول صعود دهد اما شکست در این مسابقه به منزله سلام دوباره به تیم های سقوط کننده به لیگ سه است.
حتی تساوی در این مسابقه هم شاید به ضرر شهرداری باشد چرا که شهرداری بم تعقیب کننده اصلی شهرداری همدان می کوشد تا با پیروزی در بازی امروز مقابل شهرداری فومن از خطر سقوط فاصله بگیرد.

** تیم زخم خورده خیبرخرم آباد
خیبرخرم آباد با قبول شکست در بازی هفته قبل مقابل پالایش آبادان از جمع گزینه های صعود فاصله گرفت و حالا درصدد جبران فاصله ایجاد شده است.
نماینده لرستان در صورت برتری مقابل شهرداری همدان همچنان می تواند به صعود امیدوار باشد اما شکست در بازی امروز به طور قطع منجر به سقوط آنها در جدول رده بندی خواهد شد.
در واقع تیم های خوشه طلایی و پاس همدان مترصد یک فرصت برای پیشی گرفتن از تیم خیبر در جدول رده بندی لیگ ۲ هستند.
خیبری ها در بازی امروز تمامی بازیکنان خود را در اختیار دارند وتمام تلاش خود را برای برتری در این مسابقه خواهند داشت.

** ترکیب ۱۸ بازیکن ۲ تیم
فرزاد بهاری ، علی صدرا ، امین بیرانوند ، مهدی بهداروند ، اسماعیل شهبازی ، مصطفی سلگی ، رضا شرفی ، امیر محمدی ، محمد بیرانوند ، مسعود ستاری ، صمد قبادی ، مجتبی جادری ، رضا نجفی ، امین شیخی ، احمد زارع ، سینا رومیانی ، امین احسان بخش ، سعید جهاندیده و امیر میکنه کار ۱۸ بازیکن خیبر خرم آباد در این مسابقه هستند.
ترکیب تیم شهرداری همدان در این مسابقه را داود اژدری، حسین عسگری، حسن مرادی، پیمان احتظاظی، مهدی زارعی، مهدی توکلیان، مرتضی کرمی، پیمان حشتمی، مجید شعبانی، امین سوهانیان، هادی بلوری، کاظم صالحی، حسن ذوالفقاری، رضا کوهی، مصطفی قیصری، رضا بهرامپور، محمدجواد زارعی و حامد میرزایی تشکیل می دهند.
دیدار ۲ تیم عصر امروز /دوشنبه / به میزبانی ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار می شود.
۷۵۲۰/۲۰۸۷
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشاردهنده: زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...