آتش بس مهاجمان جدایی طلب خونه به خونه مازندرانبه گزارش خبرنگار ایرنا ، این دو مهاجم در هفته چهاردهم رقابت های لیگ دسته یک و پس از پیروزی تیم خونه به خونه در مقابل مس کرمان زمزمه جدائی سر داده بودند.
مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که کاظمی و باقری پس از صحبت هایی که با مسئولان باشگاه داشتند ، به ماندن در تیم متقاعد شده اند .
محمد نعمتی افزود که این دو بازیکن دوشنبه شب با ‘ قاسم حسن زاده امیری ‘ مالک باشگاه خونه به خونه نشست داشتند و مجاب شدند، تا پایان فصل در بابل حضور داشته باشند.
وی گفت که این دو بازیکن از امروز در تمرینات گروهی تیم خونه به خونه حاضر خواهند شد تا خود را برای حضور قدرتمندانه مقابل صبای قم آماده کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، باشگاه خونه به خونه همچنین دوشنبه شب با ‘ دراگان اسکوچیچ ‘ کروات که سابقه هدایت تیم های لیگ برتری فولاد خوزستان و ملوان بندرانزلی را درکارنامه دارد، برای سپردن سکان هدایت این تیم تا پایان رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور به توافق دست یافت.
جواد نکونام سرمربی سابق تیم فوتبال خونه به خونه مازندران پس از شکست هفته هجدهم رقابت ها ، در تمرینات این تیم حاضر نشد و پس از اعلام استعفای خود با مسئولان این باشگاه و توافق دوطرف از جمع بابلی ها جدا شد.
تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با ۳۲ امتیاز در رده چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور جای دارد.
نماینده فوتبال مازندران در چهارچوب هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال کشور اول بهمن ماه در ورزشگاه تختی قم میهمان تیم صبای این شهر است.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...